MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11018401
nr 1101 8401
Stolar
4 st + bord, Empirestil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 april 2017
kl 18:26:16
150 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)